top of page
Projekty

Načerpajte inšpiráciu z našej práce

Každý priestor má potenciál stať sa jedinečným, harmonickým a krásnym a tým sa aj riadime. Sme hrdí na našu prácu a sme pripravení spraviť všetko pre to, aby sme zaručili vašu spokojnosť s tým, ako vyzerá práve váš priestor. Od rozsiahlych projektov až po tie menšie vás pozývame pozrieť si ukážky z našej tvorby. Ak by ste chceli z nej vidieť viac, neváhajte navštíviť naše sociálne siete.

Návrh trojizbového bytu v Pezinku

Čistotu a sviežosť interiéru v bielej farbe sme doplnili o zlaté prvky, ktoré ho dotvorili k dokonalosti pre príjemne strávený čas v pohodlí domova. Výrazné obklady z veľkoformátovej keramiky v kúpeľni sú zas oživením pre milovníkov dizajnu.

Návrh pobočky realitnej kancelárie so sídlom v Dubaji

Okrem rezidenčných priestorov navrhujeme aj nebytové priestory. V tejto pobočke realitnej kancelárie sme vytvorili luxusné prostredie so zlatými prvkami v súlade s dizajnovou identitou materskej spoločnosti v Dubaji. Medzi požiadavky klienta patrilo vytvorenie oddelenej štýlovej zasadacej miestnosti, či pracovný priestor pre dvoch vo forme barového sedenia.

Návrh rodinného domu v Žiari nad Hronom

Minimalizmus, vysoké stropy a presvetlené priestory...v tomto duchu sa nesie projekt rodinného domu v Žiari nad Hronom. Pohrali sme sa s farebnými protikladmi, a preto sa naprieč celým interiérom prelínajú svetlé prvky s tmavými. Tak ako to je aj v prípade jemnej a svetlej pracovne, či detskej izby v kontraste s tmavšou vstupnou halou a spálňou. 

Návrh rodinného domu v Trenčíne

Tento nadčasový návrh interiéru sa nesie v svetlých tónoch, ktoré dotvárajú kontrastné prvky v podobe čiernych svietidiel a kovaní. Celý priestor pôsobí preto veľmi ľahkým a vzdušným dojmom. Takmer v celom interiéri sú použité liate podlahy a medzi klientove požiadavky patril aj krb v obývacom priestore.