top of page
Projekty

Načerpajte inšpiráciu z našej práce

Každý priestor má potenciál stať sa jedinečným, harmonickým a krásnym a tým sa aj riadime. Sme hrdí na našu prácu a sme pripravení spraviť všetko pre to, aby sme zaručili vašu spokojnosť s tým, ako vyzerá práve váš priestor. Od rozsiahlych projektov až po tie menšie vás pozývame pozrieť si ukážky z našej tvorby. Ak by ste chceli z nej vidieť viac, neváhajte navštíviť naše sociálne siete.

Návrh rodinného domu v Brezne

Klienti mali záujem o vytvorenie presvetleného interiéru v prírodných farbách. Medzi ďalšie požiadavky patrili veľkoformátové obklady v kúpeľni a toalete spolu s dvomi samostatnými umývadlami a voľne stojacou vaňou. Kuchyni dominuje ostrovček so zakomponovaným barovým sedením.

Návrh trojizbového bytu v Trenčíne

Už pri vstupe do bytu sme zvolili pútavý prvok v podobe svietidla a ďalšou zvláštnosťou chodby sú aj "skryté" dvere do detskej izby. Pôvodný balkón sme premenili na šatník, v kuchyni sme podľa požiadaviek klienta vytvorili kompletne uzavretú kuchynskú stenu a v obývacej miestnosti umiestnili liehový krb na zútulnenie priestoru. 

Návrh rodinného domu v Brne

Tento zahraničný projekt sa od ostatných líši najmä rozlohou, kde sme dizajnovali až takmer 300 m2 obytného priestoru. Nosným prvkom v celom priestore je kombinácia kontrastných drevených dekorov. Zamerali sme sa hlavne na zútulnenie, a preto sme využili zemité farebné odtiene. Výzvou bolo vytvorenie kompletne novej miestnosti s wellnessom a posilňovne.

Návrh rodinného domu v Trenčíne

Vzdušný a nadčasový interiér spájajúci svetlé, drevené a zlaté metalické prvky. Zvolili sme v ňom zaujímavú dubovú podlahu herringbone. V detskej izbe sme vytvorili poschodovú posteľ na mieru, ktorá podľa požiadaviek klienta bola vymyslená tak, aby jednotlivé postele neboli nad sebou.