top of page
Projekty

Načerpajte inšpiráciu z našej práce

Každý priestor má potenciál stať sa jedinečným, harmonickým a krásnym a tým sa aj riadime. Sme hrdí na našu prácu a sme pripravení spraviť všetko pre to, aby sme zaručili vašu spokojnosť s tým, ako vyzerá práve váš priestor. Od rozsiahlych projektov až po tie menšie vás pozývame pozrieť si ukážky z našej tvorby. Ak by ste chceli z nej vidieť viac, neváhajte navštíviť naše sociálne siete.

Návrh rodinného domu v Trenčíne

KTento vzdušný a nadčasový interiér spája svetlé, drevené a zlaté metalické prvky. Zvolili sme v ňom zaujímavú dubovú podlahu herringbone. V detskej izbe sme vytvorili poschodovú posteľ na mieru, ktorá podľa požiadaviek klienta bola vymyslená tak, aby jednotlivé postele neboli nad sebou. 

Návrh bungalovu v Žiari nad Hronom

V návrhoch vždy vychádzame z konkrétnych predstáv klienta, a preto je tento projekt trochu odlišný od našich ostatných návrhov. V interiéri boli použité okázalejšie prvky ako napríklad mramorová podlaha, tmavé drevo, obrazy či rôzne zlaté akcenty. Do obývacej izby sme zvolili výraznú a zaujímavú sedačku a čerešničkou na torte je herňa s biliardovým stolom.

Návrh trojizbového bytu v Trnave

Tento minimalistický interiér vznikol v súlade s klientovými požiadavkami, medzi ktoré patrila priestranná kuchyňa s veľkou pracovnou plochou, kumbál na chodbe, dve WC, dostatočné množstvo úložného priestoru, či skrytý bar. Výzvou pre nás bolo hlavne šikovné a funkčné skrytie dvierok od stupačky v obývacom priestore.

Návrh rodinného domu v Galante

Klientovi sme vytvorili návrh vo svetlých tónoch, ktoré kontrastujú s tmavými podlahami a doplnkami. Požiadavkou bol ostrovček v kuchyni, voľne stojaca vaňa, čalúnenú posteľ s vysokým čelom, či kozmetický kútik v spálni.