top of page
Projekty

Načerpajte inšpiráciu z našej práce

Každý priestor má potenciál stať sa jedinečným, harmonickým a krásnym a tým sa aj riadime. Sme hrdí na našu prácu a sme pripravení spraviť všetko pre to, aby sme zaručili vašu spokojnosť s tým, ako vyzerá práve váš priestor. Od rozsiahlych projektov až po tie menšie vás pozývame pozrieť si ukážky z našej tvorby. Ak by ste chceli z nej vidieť viac, neváhajte navštíviť naše sociálne siete.

Návrh exteriéru rodinného domu v Brne

Pri tomto projekte sme zastrešovali návrh nielen interiéru, ale aj fasády a všetkých vonkajších priestorov. Klientovi sme podľa jeho požiadaviek vytvorili hneď niekoľko vonkajších plôch v podobe terás a chýbať nemohol ani bazén v zajatí kvetinových záhonov, zimná záhrada, či prestrešený priestor na parkovanie.

Exteriér domu v Liptovskom Mikuláši

Na zabezpečenie súkromia sme zvolili vysoké múry poskytujúce maximálne súkromie. Vďaka tomu mohlo vzniknúť posedenie aj pred domom. V zadnej časti sa nachádza ďalšie sedenie, a to jedálenské a aj oddychové.  Príjemne strávený čas zas sľubuje zapustená vírivka. Útulnosť priestoru zabezpečuje drevený obklad na fasáde. 

Návrh rodinnej záhrady

Výzvou tohto exteriéru bol prechod do záhrady na strmom svahu. Samotná záhrada má mnoho prvkov vytvorených podľa požiadaviek klientov, a to bazén, vonkajšie posedenie s kuchynkou a ohniskom, úžitkovú záhradu, či kútik pre deti s detským domčekom so šmykľavkou.

Rodinná záhrada s vírivkou

Prianím nášho klienta bola do zeme zapustená vírivka, japonský bonsaj v predzáhradke, zelená strecha a zapúšťacia brána.  Na zatienenie terasy sme použili slnolamy posúvateľné po celej dĺžke terasy. V zimných mesiacoch zahrejú do stropu zabudované ohrievače. 

Rodinná záhrada s bazénom

Klientovou požiadavkou bolo navrhnúť nielen vodné prvky v záhrade, ale aj fasádu celého domu. Prepojenie prírodných materiálov ako kameň a drevo vytvorilo príjemný dojem z celého objektu.